Kontakt

Vill du komma i kontakt med oss som arbetar på Worq?

Då hittar du våra kontaktuppgifter nedan:

Richard-Worq100bredd


Richard Lindroth

Kundkontakt/Rekrytering
Email: richard@worq.se
Telefon: 010-4952541
Mobil: 0707-426542

 

Filip-Worq100bredd


Filip Morfiadakis

Sales Manager
Email: filip@worq.se
Telefon: 010-4952545
Mobil: 0707-579100

 

PerssonFardig


Daniel Persson

Rekryteringsansvarig
Email: daniel@worq.se
Telefon: 010-4952540
Mobil: 0733-774501

 

 

 

 

 

Vill du skicka ett brev, paket eller något skoj till oss, eller vill du kanske komma förbi och säga hej?

Då hittar ni oss mitt i centrala Malmö på hörnan av Baltzarsgatan och Djäknegatan mitt i city.


Klicka för större karta

 

 
 

Josefin


Josefin Kristensson

Rekrytering
Email: josefin@worq.se
Telefon: 010-4952540
Mobil: 0760-449442

 

Bille3


Christian Billberg

Kundkontakt/Rekrytering
Email: christian@worq.se
Telefon: 010-4952543
Mobil: 0763-293735

 

Malin


Malin Werngren

Rekrytering
Email: malin@worq.se
Telefon: 010-4952540
Mobil: 0704-888893

 

Andy4


André Borg

Rekrytering
Email: andre@worq.se
Telefon: 010-4952540
Mobil: 0723-210230

 

 

 

 

 

Worq i Sverige AB
Baltzarsgatan 20, 211 36 Malmö
Växel: 010-4952540
Email: info@worq.se

Vill du hellre besöka oss på webben?

Då hittar du oss på följande sidor: